Kategorie: Turnaje

Starší žáci na turnaji v Nýrsku nezklamali

8.2.2014

Starší žáci mají za sebou velmi kvalitně obsazený halový turnaj v Nýrsku ve kterém podalo celé mužstvo skvělý výkon a dokázalo se umístit na velmi pěkném čtvrtém místě. V konkurenci týmů hrajících krajský přebor je to pro klub z okresního přeboru opravdu úspěch. Je pravdou, že většina našich hráčů má větší či menší zkušenosti s krajským fotbalem, ale to nic nemění na faktu, že staršíci SK Kdyně 1920 o sobě dali opět vědět a kdyňský klub skvěle reprezentovali. Celkově naši hráči získali devět bodů za tři výhry a tři porážky se skórem osm / devět.


Vstup do turnaje se nám opravdu povedl a po dvou zápasech jsme měli plný počet bodů, což bylo poměrně překvapivé, ale také hodně motivující, protože hned v dalších dvou zápasech nás čekali konkurenční zápasy proti Klatovům a Nýrsku. Bohužel i přesto, že s těmito kluby máme skvělou spolupráci a většina kluků se velmi dobře zná, opět se nám nepodařilo ani jedno mužstvo pokořit a kdyňský komplex tak i nadále pokračuje. Co naplat, prostě to určitě zlomíme na domácím turnaji, ve kterém obě mužstva přivítáme.

Další ocenění našich hráčů přišla v podobě individuálních ohodnocení jejich výkonů na tomto turnaji. Jako nejlepší hráč SK Kdyně 1920 byl vyhlášen Robin Hranáč a celkově nejlepším hráčem turnaje dle pořadatelů se stal Vojta Benda. Samozřejmě klukům blahopřejeme a věříme, že jim forma vydrží i nadále. Nicméně výkon celého týmu byl výborný a věřím, že díky kolektivnímu pojetí naší hry může takováto ocenění získat každý hráč.


1.ZÁPAS
SK Kdyně 1920 : TJ Sušice 2:0

2.min 1:0 Vojta Benda po rozehrávce od Zdeňka Homolky, kdy se pěkně uvolnil a přesnou přízemní střelou k tyči otevřel skóre.
5.min Po několika chybách brankáře se hlavní trenér dostává do maximálního varu.
7.min Kdyně začíná přesilovku po brutálním faulu na Vojtu Bendu, který se řítil samostatně na sušického brankáře.
9.min 2:0 Trumpíno po přesné přihrávce od Robina Hranáče.

2.ZÁPAS
SK Kdyně 1920 : TJ Start VD Luby 1:0

6.min 1:0 Eso po nádherném náběhu do volného prostoru před branku a dokonalé přihrávce od Vojty Bendy.

3.ZÁPAS
SK Kdyně 1920 : SK Klatovy 1898 2:3

1.min 0:1
2.min 0:2 Ustrašený začátek zápasu má za následek inkasování dvou rychlých branek.
5.min 1:2 Vojta Benda z pokutového kopu.
6.min 2:2 Robin Hranáč po hezké individuální akci které předcházela přihrávka od Esa.
8.min 2:3 Smolný vlastní gól Vojty Bendy.

4.ZÁPAS
SK Kdyně 1920 : SKP Okula Nýrsko 2:3

2.min 1:0 Dominik Černý přesnou střelou po přihrávce od Vojty Bendy.
4.min 1:1
8.min 1:2

10.min 2:2 Patičkou Karel Jakuš po střele Robina Hranáče.
12.min 2:3

5.ZÁPAS
SK Kdyně 1920 : Senco Doubravka 0:3

6.min 0:1
7.min 0:2
8.min 0:3

6.ZÁPAS
SK Kdyně 1920 : SK ZČE Plzeň 1:0

12.min 1:0 Po několika velkých šancích a skvělému výkonu brankáře ZČE Plzeň rozhoduje zápas Robin Hranáč po nahrávce od Pepy Koleruse.

KONEČNÉ POŘADÍ
1. Senco Doubravka
2. SK Klatovy 1898
3. TJ Sušice
4. SK Kdyně 1920
5. SK ZČE Plzeň
6. TJ Start VD Luby
7. SKP Okula Nýrsko

FOTOGRAFIE Z TURNAJE

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dggfoii@yahoo.com odpovědět
avatar
The watch can sink down the ocean as much as it wants, but the date rolex replica sale will still be there floating in the dial. In order that people low priced bogus 2018 breitling replica sale in this case enter in for virtually every minimal ranking anyone. Some sort of models of this low grade bogus 2018 replica watches signific this intrinsic process, otherwise known as steps, outside of replica watches sale in particular far east manufacturers all around larger aspect furthermore make a bogus 2018 replica watches with him or her. However, some sort of telephone furthermore cover of this counterfeited audemars piguet will likely be machined community. Anyone may very well be astonished to think about human eye replica watches of this bogus 2018 replica watches. According to the tracking information it was in the hands of customs in rolex watches store ago. It does replica watches sale show that customs has released the package yet. Seems like a long time to be in customs.
, - odpovědět
avatar
medaili si kluci setri na kdynsky turnaj tam muzem cucat primo v hale 2 to mam volno
, - odpovědět
avatar
Kluci děkuji za umístění !! 3 ¨
odpověděl(a)
avatar
Hele teta,kdybys necucala štamprle někde mezi masnýma výrobkama a jela s námi,tak jsme tu medaili přivezli!