Kategorie: Turnaje

Turnaj starší přípravky

VC SK Klatovy 1898 - neděle 11. března 2012

Na kvalitně obsazeném turnaji jsme se v konkurenci dalších 10 týmů neztratili a obsadili jsme pěkné 5.místo, když jsme za sebou nechali družstva Domažlic, Nýrska, Nepomuku, Nalžovských Hor a B-týmy Klatov a Viktorky Plzeň.

Zápasy, hlavně díky mantinelům, probíhaly ve vysokém tempu a do velkých branek 2x5 metrů padalo hodně gólů.

• 1) Kdyně : Klatovy B 4:0 - zasloužená výhra díky aktivní hře po celé ploše.
  • 2) Kdyně : Sušice 3:2 - výborný výkon celého týmu hlavně v defenzivě.
  • 3) Kdyně : Senco Doubravka 1:2 - proti pozdějšímu vítězi turnaje jsme až do poslední minuty sahali po bodu…
  • 4) Kdyně : Viktoria Plzeň A 2:0 - Viktorka překvapila nás i organizátory, když jako áčko označila svůj slabší tým; opět chválím za skvělou obranu. Z 2. místa ve skupině jsme postoupili do finálové skupiny.
  • 5) Kdyně : Viktoria Plzeň B 2:8 - zatím nejkvalitnější tým, proti kterému jsme kdy hráli, který vyjma posledního zápasu všechny soupeře porazil rozdílem třídy. Do více než poloviny zápasu jsme bojovali a drželi nadějný stav 2:4. Tento zápas, hraný po více než 2 hodinové pauze, nás však stál v celodenním maratonu poslední zbytky sil, přidala se drobná zranění a bolístky a ve dvou posledních zápasech už jsme neměli šanci…
  • 6) Kdyně : Domažlice 0:5
  • 7) Kdyně : Klatovy A 0:4

Děkuji rodičům za hojnou účast a podporu po celý den a zejména děkuji všem hráčům za skvělý výkon, slušné chování během turnaje a hlavně za bojovnost, která nám doufám vydrží i do jarních zápasů.