Rozpis zápasů

 1.B třída muži A - Podzim 2019

HŘIŠTĚDATUMČASSOUPEŘSRAZ
venku So 24.08.  17,00 TJ Nečtiny 14,15
doma So 31.08.  17,00 TJ Sokol Postřekov 16,00
venku So 07.09.  17,00 TJ Slávia Uněšov 14,30
venku Ne 15.09.  16,00 TJ Sokol Mrákov 14,30
doma So 21.09.  16,30 TJ Sparta Dlouhý Újezd  15,30
venku So 28.09.  16,00 TJ Chodský Újezd 13,45
doma So 05.10.  16,00 TJ Dynamo Studánka 15,00
venku Ne 13.10.  15,00 TJ Dynamo Horšovský Týn 13,30
doma So 19.10.  15,30 Sp.První Chodská Klenčí 14,30
venku Ne 27.10.  14,30  TJ Tatran Chodov 13,00
doma So 02.11.  14,00  TJ Slavoj Chodová Planá 13,00
venku So 09.11.  14,00 FK Planá  12,45
doma So 16.11.  13,30 TJ Sokol Krchleby 1921  12,30

 


 II.třída muži B - Podzim 2019

HŘIŠTĚDATUMČASSOUPEŘSRAZ
 doma Ne 11.08. 15,00  SK Poběžovice 14,00
venku So 17.08. 17,00  TJ Sokol Srby 15,30
 doma Ne 25.08. 15,00 TJ Sokol Postřekov B  14,00
 doma Ne 01.09. 15,00 SK Slovan Kvíčovice  14,00
 venku So 07.09. 17,00  TJ Hraničář Česká Kubice 15,30
 doma So 14.09. 16,30 TJ Sokol Osvračín  15,30
 venku So 21.09. 15,00  TJ ZD Meclov B  13,30
 doma Ne 29.09. 15,00 TJ Start Tlumačov B  14,00
 venku Ne 06.10. 16,00  TJ Sokol Mrákov B 14,45
 doma So 12.10. 15,30 TJ Tatran Chodov 14,30
 venku So 19.10. 15,30 TJ Sokol Milavče 14,00
 doma Ne 27.10. 14,30 TJ Dynamo Bukovec 13,30
venku So 02.11. 14,00 TJ Slavoj Koloveč 12,30

 

 


 Krajský přebor dorostu - Podzim 2019

HŘIŠTĚDATUMČASSOUPEŘSRAZ
venku Horažďovice So 24.08. 10,00 TJ Sušice  
venku Čt 29.08. 15,30 TJ Start Luby   
venku So 31.08. 10,00 FK Tachov  
doma Nýrsko Ne 08.09. 10,00 TJ Sokol Hradešice  
venku So 14.09. 12,00 FC Dynamo Horšovský Týn  
doma Nýrsko Ne 22.09. 10,00  TJ Košutka Plzeň  
venku So 28.09. 10,00 Rapid Plzeň  
doma Nýrsko Ne 06.10. 10,00 TJ Start Luby   
doma Kdyně

Ne 13.10.

10,00 TJ Sušice   
doma Kdyně Ne 20.10. 10,00 FK Tachov   
venku So 26.10. 10,00  TJ Sokol Hradešice   
doma Kdyně Ne 03.11. 10,00 FC Dynamo Horšovský Týn   
venku Ne 10.11. 10,00 TJ Košutka Plzeň   
  Ne 17.11. 10,00 Rapid Plzeň  

Zápas Staršího dorostu začíná v 10,00 hod

Zápas Mladšího dorostu začíná ve 12,15 hod.


 Okresní přebor žáci mladší - Podzim 2019

HŘIŠTĚDATUMČASSOUPEŘSRAZ
venku Ne 08.09. 14,30 TJ Sokol Blížejov   
 doma So 14.09. 14,30 TJ Holýšov   
 venku Pá 20.09. 17,30 FK Staňkov   
 doma Ne 29.09. 13,00 FC Dynamo Horšovský Týn  
 venku Ne 06.10. 10,30 Sp.První Chodská Klenčí  
doma So 12.10. 13,30 TJ Sokol Újezd   
venku Ne 20.10. 13,30 TJ Jiskra Domažlice B  
venku Ne 03.11. 10,00 TJ Sokol Mrákov  

 


 Přípravka starší - TURNAJOVÝ SYSTEM - Jaro 2019

HŘIŠTĚDATUMČASSOUPEŘnominaceSRAZ
           
           
           
           
           
           

  


  Přípravka mladší - TURNAJOVÝ SYSTEM - Jaro 2019

HŘIŠTĚDATUMČASSOUPEŘNominaceSRAZ
           
           
           
           
           
           

  


 

 

 

 

 

 

 

 



nenalezena žádná položka