Rozpis zápasů

 1.B třída muži A - Podzim 2020

HŘIŠTĚDATUMČASSOUPEŘSRAZ
venku So 22.08.  17,00 TJ Nečtiny 14,15
doma So 29.08.  17,00 TJ Sokol Postřekov 16,00
venku So 05.09.  17,00 TJ Slávia Uněšov 14,30
venku Ne 13.09.  16,00 TJ Sokol Mrákov 14,30
doma So 19.09.  16,00 TJ Sparta Dlouhý Újezd  15,00
venku So 26.09.  15,30 TJ Chodský Újezd 13,15
 venku So 03.10.  15,00 FK Tachov
 12,30
venku Ne 11.10.  15,00 TJ Dynamo Horšovský Týn 13,30
doma So 17.10.  14,30 Sp.První Chodská Klenčí 13,30
venku So 24.10.  14,30  TJ Tatran Chodov 13,00
doma Ne 01.11.  14,00  TJ Slavoj Chodová Planá 13,00
venku So 07.11.  14,00 FK Planá  12,45
doma So 14.11.  13,30 TJ Sokol Krchleby 1921  12,30

 


 II.třída muži B - Podzim 2020

HŘIŠTĚDATUMČASSOUPEŘSRAZ
 doma Ne 09.08. 15,00  SK Poběžovice 14,00
venku So 15.08. 17,00  TJ Sokol Srby 15,30
 doma Ne 23.08. 15,00 TJ Sokol Postřekov B  14,00
 doma Ne 30.08. 15,00 SK Slovan Kvíčovice  14,00
 venku So 05.09. 13,30  TJ Sokol Milavče 12,15
 venku So 12.09. 16,00 TJ Sokol Osvračín  15,00
 venku Ne 20.09. 15,00  TJ ZD Meclov B  13,30
 doma Ne 27.09. 15,00 TJ Start Tlumačov B  14,00
 venku So 03.10. 15,00 TJ Slavoj Koloveč  13,30
 doma So 10.10. 15,00 TJ Tatran Chodov 14,00
 venku Ne 18.10. 14,30  TJ Sokol Mrákov B 13,15
 doma Ne 25.10. 14,30 FK Holýšov B 13,30
venku So 31.10. 14,00 TJ Hraničář Česká Kubice 12,30

 

 


 Krajský přebor dorostu - Podzim 2020

HŘIŠTĚDATUMČASSOUPEŘSRAZ
doma Nýrsko Ne 23.08. 10,00 FK Tachov  
venku So 29.08. 10,00 FK Staňkov   
venku Ne 13.09. 10,00 TJ Keramika Chlumčany  
doma Kdyně Po 28.09. 10,00  TJ Košutka Plzeň  
venku So 26.09. 10,00 Rapid Plzeň  
doma Nýrsko Ne 04.10. 10,00 TJ Start Luby   
venku Horažďovice

So 10.10.

10,00 TJ Sušice   
doma Kdyně Ne 18.10. 10,00 FK Chotěšov   
doma Nýrsko Ne 25.10. 10,00  FK Nepomuk   
venku Ne 01.11. 10,00 FC Dynamo Horšovský Týn   
venku Ne 07.11. 10,00 FK Tachov   
 doma Kdyně Ne 15.11. 10,00 FK Staňkov  
doma Kdyně Ne 29.11. 10,00 TJ Keramika Chlumčany  
JARO 2021        
venku Ne 28.03. 10,00 TJ Košutka Plzeň  
doma Ne 04.04. 10,00 Rapid Plzeň  
venku Ne 11.04. 10,00 TJ Start Luby  
doma Ne 18.04. 10,00 TJ Sušice  
venku Zbůch Ne 25.04. 10,00 TJ Chotěšov  
venku Ne 02.05. 10,00 FK Nepomuk  
doma Ne 09.05. 10,00 TJ Dynamo Horšovský Týn  
NADSTAVBA        
 bude rozlosováno po ukončení základní části        
         

Zápas Staršího dorostu začíná v 10,00 hod

Zápas Mladšího dorostu začíná ve 12,15 hod.


 Okresní přebor žáci mladší - Podzim 2020

HŘIŠTĚDATUMČASSOUPEŘSRAZ
doma Ne 30.08. 13,00 TJ Jiskra Domažlice B   
 venku St 02.09. 17,00 TJ Holýšov   
 doma Ne 06.09. 13,00  TJ Sokol Blížejov  
 doma St 09.09. 17,00 Sp.První Chodská Klenčí  
 venku Pá 11.09. 10,30 FK Staňkov   
doma So 19.09. 13,30 TJ Sokol Mrákov   
venku St 23.09. 16,00 TJ Tatran Chodov  
venku Pá 25.09. 16,00 FC Dynamo Horšovský Týn   
  Ne 04.10. 13,00 TJ Start Tlumačov ****  
venku Ne 11.10. 14,00 Sokol Postřekov  
doma So 17.10. 12,30 TJ ZD Meclov  
venku So 24.10. 10,00 TJ Újezd  
doma Ne 01.11. 12,00 TJ Start Bělá nad Radbůzou  

 

 **** Toto utkání bude pravděpodobně odehráno na hřišti soupeře


 

 



nenalezena žádná položka