Kategorie: Ročník 2011/2012

Mladší žáci na jaře poprvé prohráli

20.5.2012 Kdyně-Meclov 2:3

Kdyně -Meclov ............. 2 : 3 (1:2)

Bohužel jsme se ani na jaře nevyhnuli porážce. Po výborně odehraných zápasech proti Domažlicím a Staňkovu přišel na řadu Meclov. To, že nás čeká těžký zápas jsme věděli a kluci na to byli připraveni. Bohužel vše nevycházelo, tak jak jsme si přáli. Zápas jsme začali dobře, když po autovém vhazování Vojty Petrželky převzal míč Robin Hranáč a po té co se před ním rozestoupila soupeřova obrana po dobrém pohybu našich hráčů, dokázal naprosto s přehledem skórovat. Vše vypadalo velmi dobře, jenže Meclov najednou začal dobře a rychle kombinovat což naše hráče zaskočilo. Začali jsme propadat především ve středu hřiště a i díky tomu nás soupeř do poločasu dvakrát potrestal. Ve druhé půli jsme soupeře sice jasně přehrávali a vytvářeli si hodně střeleckých příležitostí, ovšem bez tíženého efektu. Meclov hrál velmi disciplinovaně ze zabezpečené obrany na rychlé protiútoky. Tato taktika mu vycházela a díky tomu dokázal přidat další branku. Herní převaha našich hráčů nám moc nepomáhala a jelikož jsme se hodně tlačili dopředu vznikali v naší obraně okénka, do kterých Meclov poměrně dobře pronikal. Naštěstí nás v brance podržel Tomáš Paroubek, když dokázal několik takových to protiútoků zneškodnit. Snaha našich hráčů byla viditelná, ale bohužel vedla už jen ke snížení na rozdíl jedné branky, když po přihrávce Vojty Bendy střílel Robin Hranáč a tečovaná rána skončila za zády brankáře.
V dalších zápasech už nás čeká jen soupeř z Mrákova a Domažlic C a tak přeji našim klukům, aby tyto dva zápasy dotáhli do vítězného konce a z tohoto utkání se poučili.

Sestava:
Paroubek Tomáš, Benda Vojtěch, Kolerus Josef, Petrželka Vojtěch, Hranáč Robin, Čácha Jan, Nový Martin, Štefek David, Sobolík Lukáš, Barhoň Tomáš

FOTO ZE ZÁPASU

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.