Kategorie: Ročník 2010/2011

Meclov potrápil naše mladší žáky

7.5.2011 Kdyně-Meclov 3:2

  Sestava : Martin N., Robin H., Jožin CH., Lucka Š., Olex P., Martin T., Jan H., Vojta P., Jan Č., Josef H., Karel Č., Marek H. a Vojta B.
  .....

 • Ml.žáci - SK KDYNĚ 1920 : ZD MECLOV - 3 : 2 ( 2 : 1 )
  • Zápas, který nemohl nechat " v klidu " žádného domácího fanouška... Mladší žáci za celý zápas předvedli pouze tři fotbalové momenty po kterých vždy skórovali. Zbytek zápasu se báli urostlejšího soupeře. Naše hráče, kteří odmakali celý zápas, bychom mohli spočítat na prstech jedné ruky. Od horšího výsledku nás ochránil gólman, který kryl nařízenou penaltu.
   1.POLOČAS
  • 1 : 0 Pepíno střelou z pravé strany, po kombinaci s Trumpínem
  • 2 : 0 Bendís, když vzorově zpětně přihrává Trumpíno následně po rozehraném rohovém kopu
  • 2 : 1 Snížení - soupeřův kapitán, kterému naši hráči nechali příliš prostoru, si dokázal zpracovat a připravit míč pro střelu. Následně tvrdě střílí do levé naší tyče. Míč se održáží a soupeř pohotově doráží do prázné brány.
   2.POLOČAS
  • 3 : 1 Olex po několika narážečkách mezi Trumpínem a Robinem, finální přihrávka od Robina.
  • 3 : 2 Druhé snížení, když opět odražený míč se dostává k nepokrytému kapitánu hostí, který se uvolňuje dvěmi rychlými kroky a opět tvrdě střílí k pravé tyči. Tentokrát přesně a náš brankář byl bez šance.
  • PENALTA - oprávněně nařízená po centru z rohového kopu, když náš bránící hráč chytá míč do náruče. K pokutovému kopu se však nestaví " bombarďák " - kapitán hostí ( bál se, že netrefí bránu a tak trenér hostí posílá jiného hráče ). Náš brankář svým zákrokem zachraňuje výhru.
   Tentokrát naši hráči vypadli ze svých rolí a zapomněli na všechny své fotbalové návyky !

  Fotky ze zápasu : http://www.fotbalkdyne.cz/7.5.2011.p200.html

  print Formát pro tisk

  Komentáře rss

  Přidat komentář >

  , - odpovědět
  avatar
  course is cheap replica handbags actually pretty high.”In 1980, Oakley outlet released its first performance eyewear in a green hue. Now, 36 years later and just in time for the 2016 Olympics, the company has revisited that omega replica watches iconic green color with its Green Fade Collection.The limited-edition collection of sunglasses – only 100,000 cheap rolex watches units in eight styles were produced?Oakley.