Kategorie: Ročník 2009/2010

V Mrákově prohrálo fotbalovější družstvo

22.5.2010 Mrákov-Kdyně 2:1

  Sestava : Havel Jan, Sokol Václav, Havel Nikolas, Benda Vojtěch, Šleglová Lucie, Havel Josef (C), Trumpeš Martin, Nový Martin, Konůpka Pavel, Popadyuk Olexandr, Le Minh Chac - Michal
  Střídali : Červenka Karel, Petrželka Vojtěch, Hamrus Marek

 • 22.5. mladší žáci - Mrákov : Kdyně - 2 : 1
  • Do zápasu jsme nastoupili v pozměněné sestavě a naší hře to svědčilo. Hned v druhé minutě zápasu potáhl míč Pepíno po levé straně až do pokutového území, kde byl faulován. Z nařízeného pokutového kopu Benda na 0 : 1. Ve dvacáté minutě akce jako přes kopírák. Znovu z poloviny hřiště po levé straně únik Pepína a následuje centr před branku soupeře. Bohužel jsme nedokázali zakončit a soupeř po zmatcích odkopává míč z pokutového území. Soupeř tak z jedniného povedeného útoku v prvém poločase ( 23. min. ) střelou z velkého vápna na 1 : 1.
   V druhé polovině zápasu jsme dál předváděli lepší fotbal než soupeř, ale nedokázali jsme gólově zakončit naše šance. Například v padesáté minutě po kolmici Nikouše na Pepína a přihrávkách - Trumpíno a Červajs následovala nepovedená střela mimo branku. A tak soupeř v samém závěru zápasu, nejprve čtyři minuty před koncem přihrávka z levé strany na volného útočníka, kterou náš brankář vystihl a zlikvidoval. Dvě minuty před koncem zápasu soupeřova střela, náš brankář dokázal míč jen "plácnout" před sebe a dobíhající protihráč do prázdné branky na konečných 2 : 1.
   Škoda, ale tak už to někdy ve fotbale bývá, že fotbalovější mužstvo prohraje.

  print Formát pro tisk

  Komentáře rss

  Přidat komentář >

  , - odpovědět
  avatar
  their names high quality fake watches in the case back to the edge of really cool – of course, due to the large fake rolex watches sapphire showthrough sake, and not much space can be lettering. Another unique element of the OMEGA replica womens handbags sale Speedmaster “dark side of the moon” is not the traditional metal bracelet replica prada handbag online strap, super or crocodile leather strap (for high-end 18K replica patek philippe watches red gold section).